Отримайте компенсацію на тепловий насос 3000 євро за програмою IQ energy

Отримайте компенсацію на тепловий насос 3000 євро за програмою IQ energy

Q energy - програма, завдяки якій, ви можете безоплатно отримати компенсацію на теплові насоси для опалення, ГВП, кондиціювання. Максимальна сума компенсації до 3000 євро.

Ця програма поширюється на такі енергоефективні технології: тепловий насос повітря вода, повітря повітря, грунт вода і комплектуючі до них, утеплення будинків, встановлення вікон, дверей, теплі підлоги, система рекуперації (обладнання або матеріали, монтаж і доставка).

Як це працює для програми "теплові насоси":

  1. На підставі виконаних нами розрахунків по підбору потужності теплового насосу для вашого приміщення, ми робимо рахунок-фактуру, який вам потрібно надати банку-партнеру "ОТП", "Аваль", "Укрсіббанк" для оформлення кредиту на суму, відповідно до рахунку.
  2. Для укладення договору кредитування вам потрібно надати банку документи, що підтверджують вашу платоспроможність. Після укладення договору з банком реєструєтеся на сайті IQ energy.
  3. Після перерахування грошей на наш розрахунковий рахунок, ми виконуємо всі роботи пов'язані з системою опалення: буріння свердловин під тепловий насос, роботи по зовнішньому контуру, монтаж котельні, установка теплового насоса. Видаємо документи про закінчення робіт.
  4. По завершенню робіт по монтажу системи опалення, ви підтверджуєте на сайті IQ energy закінчення робіт фотографіями «до» і «після».
  5. Отримуєте підтвердження від IQ energy про схвалення вашої компенсації.
  6. Отримуєте компенсацію на ваш валютний рахунок 3000 євро.
  7. Фахівці bsvenergy надають консультацію з питань програми IQ energy.

Геотермальний тепловий насос і комплектація до нього - досить дорого коштують. Завдяки цій програмі ви можете заощадити близько 3000 євро. Багато наших клієнтів уже отримали компенсацію. Програма діє до вересня 2020 року.

Подивитися вартість систем опалення з ґрунтовим тепловим насосом можна на головній, вибравши теплову потужність насоса. Купити тепловий насос повітря вода, вода вода, грунт вода ви можете звернувшись до нас по телефону ☎ +38 (067) 511-1448 або залишити заявку на сайті в розділі Контакти Bsvenergy

Повернутись назад
Кнопка
зв'язку
2
ua