Тепловий насос геотермальний, грунт-вода, земля-вода

Тепловий насос геотермальний, грунт-вода, земля-вода

Цей вид теплового насоса на сьогоднішній день є найефективнішим не тільки серед всіх видів теплових насосів, а й серед усіх приладів опалення.

Принцип роботи геотермального теплового насоса.

Джерелом тепла служить тепло внутрішніх шарів землі. Для відбору цього тепла буряться свердловини під тепловий насос, встановлюються зонди, по яких циркулює теплоносій, відбираючи низькопотенційне тепло, яке перетворюється в високопотенційне тепло в тепловому насосі і передається в приміщення через систему теплих підлог, стін, стель, фанкойлів або радіаторів.

Температура в землі стабільна цілий рік. Відповідно при правильному розрахунку загального метражу зондів, враховуючи структуру грунтів можна домогтися стабільного СОР роботи теплового насоса.

Грунтовий тепловий насос: переваги

  1. Можна точно підібрати потужність теплового насоса, виходячи з тепловтрат вашого будинку.
  2. Круглий рік стабільна потужність теплового насоса і коефіцієнт енергоефективності СОР.
  3. У геотермального теплового насоса найекономніші витрати електрики серед усіх видів теплових насоcов.
  4. Тепловий насос може бути єдиним і основним приладом опалення. Не потрібно додаткових джерел тепла.
  5. Завдяки наявності геотермального поля грунтовий тепловий насос може використовувати пасивне * і активне ** охолодження. Пасивне охолодження вигідно відрізняє тепловий насос ГРУНТ-ВОДА від всіх інших видів теплових насосів і кондиціонерів, економлячи електрику в десятки разів.
  6. Грунтовий тепловий насос простий в обслуговуванні. Гарантія на геотермальне поле 50 років.
  7. Геотермальний тепловий насос - екологічний, не вимагає дозволу та погоджень.
  8. Дистанційне керування. З можливістю використовувати технологію "розумний будинок".

Висновок: якщо ви рахуєте свої витрати, спираєтесь на надійні та стабільні системи, які не підведуть вас в потрібний момент, то геотермальний тепловий насос - це правильний вибір. Будучи найекономічнішим, ефективним, багатофункціональним і при цьому зручним в обслуговуванні, він добре послужить вам і вашій родині, роблячи ваше життя комфортнішим.

* Пасивне охолодження - охолодження влітку приміщення за рахунок температури геотермального контуру. Витрати по електроенергії тільки на циркуляційні насоси.

** Активне охолодження - охолодження приміщення за рахунок роботи компресора теплового насоса. Витрати на електроенергію будуть більші, ніж на пасивне охолодження.

Можна подивитися відгуки реальних власників теплових насосів ➤➤➤

Купити тепловий насос, можна на головній сторінці, вибравши в блоках теплових насосв потрібну потужність, або через розділ Контакти Bsvenergy залишити заявку, якщо ви хочете розрахувати потужність теплового насоса для свого будинку або у вас виникли питання.

Дізнатися більше про можливості отримати компенсацію 3000 євро на тепловий насос за програмою IQ energy ➤➤➤

Повернутись назад
Кнопка
зв'язку
2
ua